Politiets Fellesforbund ønsker å bli evaluert av medlemmene, både det som er bra og det som kan forbedres, slik at vi kan fortsette å være den fagforeningen som best ivaretar de ansatte i norsk politi. Derfor gjennomfører vi nå en ny medlemsundersøkelse. Slik vet du at spørreundersøkelsen er ekte >
PF-lederen går hardt ut i Dagsavisen
Aps slagord i valgkampen var «trygghet». Det eneste Politiets Fellesforbunds leder føler seg trygg på etter statsbudsjettet, er at kriminaliteten i Norge kommer til å bli verre. Det sier hun i Dagsavisen.
– Akkurat nå brukes det mye energi og tid på hvordan vi skal unngå at 13-åringer kaster granater i Pilestredet. Det er bra, isolert sett, men poenget er at neste gang så er det ikke en 13-åring som kaster den granaten. Neste gang er det en drone, er noe av hva PF-lederen uttaler til Dagsavisen.
Se hele artikkelen her